Kaubandusest

Läksin korra seksipoodi ja palun 100 grammi, kurat, turvatöötaja kutsuti!

Sellise koguse peale kindlasti. Seda X-i tuleb ikka kopsakate kilodega hankida. Mida väiksemaks see kaal vajub, seda tõenäosemalt liigub see X seadustega keelatud tsooni. Nii et miski ime pole kui turvatöötaja appi paluti. Muuseas hea turvatöötaja ise juba langeb sinna 100kg piirkonda. Aga sina oma 100g sooviga...

Krt... ega mul nii palju kah raha ei ole!
Ja üldse on see puhas tarbija eksitamine: ma pole üheski seksipoes seksi näinud: pakutakse igasugu asju: pesu (see on trikotaaž), igasugu kummist ja plastmassist esemeid, keemilisi preparaate (tarbekeemia), piitsasid, sidemeid, ahelaid (majatarbed), värvilisi trükiseid (perioodika ja raamatud), pesemisvahendeid ja muid hügieenitarbeid, kosmeetikat ja audio ning videomaterjale erinevatel andmekandjatel... aga seksi neil üldse müügis ei olevatki!
Kujutage ette, et lähete autosalongi ja teile hakatakse seal auto asemel pakkuma labidaid (saate auto lumest välja kaevata), trosse - kui on pukseerida vaja, mutrivõtmeid, maanteedeatlasi, huvirändude kihutuskirjandust, arvutimänge ja ralli ning vormel 1 videoid ja pilte!
Aga kui tahate autot siis kutsutakse turvatöötajad ja ähvardatakse politseiga... Ja ise ütlevad, et neil on "automüügi koht"!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Jälle uued teedeinsenerid

Kandevõime mõõtmine

Kas dreenkiht on muldkeha või katendi osa